• image
  • image
Previous Next

Deweloper i Wykonawca
   Wysoka jakość za rozsądną cenę

GŁÓWNE DZIEDZINY DZIAŁALNOŚCI FIRMY

 

1. PRIBO Sp. z o.o. w Suwałkach działa na rynku budowlanym od ponad 60 lat. Początkowo jako przedsiębiorstwo państwowe,

a od 1991 roku jako w 100% prywatna spółka prawa handlowego.

2. Podstawową działalnością Spółki są usługi budowlano-montażowe. PRiBO to Generalny Wykonawca kompletnych obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, a w ostatnim okresie wielorodzinnych obiektów budownictwa mieszkaniowego.

3. Od roku 2007 firma rozpoczęła nową działalność związaną z budową i sprzedażą lokali mieszkalnych i usługowych czyli tzw. działalność developerską.<
 

 

GENERALNE WYKONAWSTWOOd ponad 20 lat PRIBO Suwałki realizuje jako generalny Wykonawca na terenie całego kraju kompletne obiekty budowlane, obiekty użyteczności publicznej jak również obiekty budownictwa mieszkaniowego.W ostatnich 10 latach PRIBO wyspecjalizowało się w realizacji dużych osiedli mieszkaniowych oraz wielokondygnacyjnych obiektów apartamentowych na terenie Warszawy. Zrealizowane na zlecenie polskich i zagranicznych Developerów obiekty na Ursynowie, Bielanach, Białołęce i Mokotowie zaowocowały oddawaniem do użytku rokrocznie od 250 do 500 mieszkań na terenie samej Warszawy

PRIBO Suwałki to nie tylko wykonawca budynków mieszkalnych ale również realizator obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, banki, urzędy, sądy, hale sportowe i dworce. Szczególną specjalizacją naszej firmy jest realizacja remontów i modernizacja obiektów zabytkowych, do prowadzenia których posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowniczą.

Przy realizacji poszczególnych inwestycji współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami i producentami (około 50 firm budowlanych i instalacyjnych). Z częścią z nich współpraca na terenie Warszawy trwa już ponad 10 lat.

W okresie ostatnich 5 lat PRIBO zrealizowało i oddało do użytku 1971 mieszkań:

2005 - 326
2006 - 256
2007 - 543
2008 - 316
2009 - 530
Razem 1971

 

 

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKAW roku 2007 zakupując dwie działki w Warszawie i jedną w Suwałkach PRIBO rozpoczęło nową działalność związana z budową oraz sprzedażą lokali mieszkalnych i usługowych czyli tzw. działalność developerską.

Zrealizowane w Warszawie na zlecenie Developerów obiekty na Mokotowie, Białołęce, Bielanach i Ursynowie, pozwoliły zebrać  nam wiele bezcennych doświadczeń związanych nie tylko z wykonawstwem budynków mieszkalnych, ale również dotyczących profesjonalnej obsługi Klientów nabywających mieszkania.

Mając taki bagaż doświadczeń PRIBO  Suwałki postanowiło samodzielnie rozpocząć działalność developerską.

Idea prowadzenia działalności developerskiej oraz generalnego wykonawstwa w ramach jednej grupy kapitałowej PRIBO ma nie tylko zapewnić klientom pełen profesjonalizm w całym  procesie zakupu, realizacji i odbioru mieszkań a  przy tym zaproponować korzystniejsze, niższe ceny zakupu mieszkań. 

Pomysł na nową działalność powstał na bazie ponad 20-letnich doświadczeń firmy PRIBO realizacji w generalnym wykonawstwie budownictwa mieszkaniowego.

Rzetelność, terminowość oraz wysoka jakość realizowanych obiektów pozwoliło PRIBO Suwałki jako generalnemu wykonawcy oddać do użytku w okresie 2005÷2009 1971 mieszkań.

Idea prowadzenia działalności developerskiej oraz generalnego wykonawstwa obiektów w ramach jednej grupy kapitałowej PRIBO ma nie tylko zapewnić naszym Klientom pełen profesjonalizm w całym procesie zakupu, realizacji i odbioru mieszkania, ale przede wszystkim zaproponować korzystniejszą ofertę zakupu mieszkań o bardzo wysokiej jakości.

 

 

 

ZATRUDNIENIE

 

Przedsiębiorstwo zatrudnia średnio rocznie około 200 pracowników.
Kadra techniczna to ponad 30 pracowników z wyższym lub średnim wykształceniem technicznym.

Wszyscy kierownicy budów posiadają uprawnienia budowlane i są członkami Izby Inżynierów Budownictwa. Ludzie zatrudnieni bezpośrednio w produkcji - na budowie posiadają wysokie kwalifikacje, długoletnią specjalizację i doświadczenie w szerokim zakresie robót.

 

 

TEREN DZIAŁANIA

 

Warszawa i woj. Mazowieckie,
teren północno-wschodniej Polski,
Europa Zachodnia – eksport domów

 

 

 

 

KRAJOWY REJESTR SĄDOWY

 

Numer KRS: 0000017066

 

 

 

 

 

 

ZARZĄD

 

Ożarowski Robert – Prezes Zarządu
Waraksa Augustyna – Główna Księgowa – Prokurent
Bujwid Wojciech – Dyrektor ds. technicznych - Prokurent